KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15773024
nr 1577 3024
Leif Kander (f. 1939), Sverige. Vid Slottsbrunnen". Signerad, daterad -04, dum:, yttermått inklusive ram: 48x56 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 november 2023
kl 19:52:23
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)